Zgłoszenia

 

Można przejść całą trasę pielgrzymki lub tylko jej część. Można pielgrzymować dzień, tydzień, miesiąc – zależnie od indywidualnych możliwości. W każdym z tych wypadków potrzebujemy zgłoszenia Twojego udziału.

Można pielgrzymować w pojedynkę, ale także rodzinnie, jako grupa parafialna, studencka czy klasa szkolna. Grupy także powinny dokonać rejestracji.

Jeśli po rejestracji coś uniemożliwi Ci udział w pielgrzymce, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego.

Warunki uczestnictwa

Osoby, które chcą uczestniczyć w pielgrzymce z noclegami, muszą przedstawić zaświadczenie o pełnym zaszczepieniu przeciwko COVID-19 albo o przebyciu tej choroby.

Osoby, które chcą uczestniczyć tylko w jednym dniu pielgrzymki bez noclegu, muszą przedstawić albo zaświadczenie o pełnym zaszczepieniu przeciwko COVID-19, albo zaświadczenie o przebyciu tej choroby, albo negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Rejestracja

Aby zgłosić się na pielgrzymkę, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny dostępny tutaj.

Należy założyć konto uczestnika, klikając w górnym menu „Neues Benutzerkonto DE” lub „New User Account EN”. Po założeniu konta uczestnik otrzyma e-mail z linkiem, który prowadzi do rezerwacji miejsca na wybranym etapie pielgrzymki. Można tam też odwołać swoją rejestrację.

Wszelkie pytania dotyczące pielgrzymki i rejestracji na nią można kierować na adres ekokosciol@pre.pl.

 

Udostępnij